Choose dates to view prices

Reviews

4.0

5.0/10

Cleanliness

5.0/10

Staff & service

6.0/10

Amenities

4.0/10

Property conditions & facilities

4.0/10

Eco-friendliness

Reviews

6/10 Good

Çalışanlar yardımcı olmaya çalışıyordu.Ama eleman sayısı yetersizdi.Genel olarak temiz değildi.Tesisin bakımı yapılmamış.Bir sürü yer kırık döküktü.Denizi ve konumu bu kadar güzel olan bir yer keşke daha iyi işletilseydı.
Adnan Fatih, 1-night family trip
Verified Expedia guest review

2/10 Poor

Bukadar olmaz kesinlikle önermiyorum
Otel odasında klima, respsiyon telefonu ,vb elektronik hiçbir ürün çalışmıyor.Yemekler hep tavuk ürünü çeşit fazla ama tatsız lezzetsiz .Denize zaten giremedik çok fırtına alıyor sahil düzenlemesi yok otel önündeki deniz yosunlu iğrenç ....
EMRAH, 4-night family trip
Verified Hotels.com guest review

8/10 Very good

Yorum yapmak zor
Yorum yazmakta en zorlandığım otellerden biri. Çok kuvvetli artıları ve eksileri var otelin. Önce artılar… Otelin konumu denize sıfır. Özellikle kahvaltıyı taptığımız teras adeta denizin üstü. Kahvaltı çeşidi az ancak lezzetli ve temiz. Restaurant çalışanları hariç çalışanlar gayet nazik ve ilgili. Odalar da gayet temiz, yatak çarşafları ve havlular bembeyaz. Bize verdikleri oda havuz ve deniz manzarasına sahipti. Eksilere gelecek olursam otel çok ama çok eski, 2. Dünya savaşanından kalma gibi. Ve odalar full doluydu otelde. Havuz küçük olduğu için havuz başı şezlonglar sabahın en erken saatlerinde kapılıyordu. Ve havuz suyu kalabalıktan bulanıktı. Fiyatı daha makul olsa kalınır ama maalesef mevcut standartlarda bence pahalı sayılır ve kalınmaz diyeceğim.
Nurcan, 1-night trip
Verified Hotels.com guest review